W trakcie dwuletniej współpracy Pani Maja Żądło dała się poznać jako osoba obowiązkowa, dokładna i terminowa. Co więcej, często wkładająca w projekty graficzne dużo więcej niż  tylko swój czas i umiejętności, bo  także „serce”. Większe niż standardowe zaangażowanie w tematy projektów sprawiało, że współpraca była dla mnie przyjemnością, a nie tylko zawodowym obowiązkiem.
Szczególnie cenię u Pani Mai dużą kreatywność, wyczucie estetyczne  i umiejętność znajdywania kompromisów, nawet w skomplikowanych sytuacjach.
Ze szczerym sercem polecam i mam nadzieję na wiele wspólnych projektów w przyszłości.
Marzena Okoń, Product Manager L’biotica
___________________________________________________________
Niesamowite poczucie estetyki, kreatywność, wszechstronność i pasja tworzenia - właśnie dlatego współpraca z Mają to czysta przyjemność.
We współpracy z Mają cenimy jej dbałość o najmniejszy detal, zarówno w małych projektach, jak i dłuższych wyzwaniach - od grafiki przez aranżację wnętrza konferencyjnego i layout aż po ponadprzeciętną pracę w obszarze wzornictwa przemysłowego. Jesteśmy zawsze pewni, że projekt będzie w 100% zgodny z filozofią naszego brandu, bo Maja to przede wszystkim gracz zespołowy, co jest absolutnie konieczne w tym obszarze!
Szczerze polecamy i wiemy, że jej kreatywność jeszcze wielokrotnie nas zaskoczy! 
Radek Ratajczak, CEO SHOPA Design & Strategy
___________________________________________________________
Współpraca AlePerfumeria z firmą Kreaturka przebiega sprawnie, szybko i bardzo dobrej relacji biznesowej. Efektem tego są profesjonalnie wykonane grafiki, które budują wizerunek naszej firmy. Są one wykonane na najwyższym poziomie, zgodnie z obowiązującymi na rynku trendami, a nawet dużo więcej... :).
Polecam firmę Kreaturka z którą osiągnęliśmy efekt przewyższający nasze oczekiwania.
Wojciech Skalski, CEO AlePerfumeria
___________________________________________________________
Teza:
Współpraca z Kreaturką to czysta przyjemność.
Uwiarygodnienie:
Kreatywność - level master, punktualność i zrozumienie briefu – pełen profesjonalizm.
To, co jednak sobie cenię najbardziej we współpracy z Mają to WSZECHSTRONNOŚĆ – od copywritingu, po wspaniałą, niepowtarzalną kreskę w rysunkach, od designu produktu po kompletną aranżację przestrzeni targowej. Wszystko przemyślane, spójne, z pełnym zrozumieniem brandu.
„Polecam” to stanowczo za mało.
Agata Kartanas, Marketing Manager, OPTIGUARD
___________________________________________________________